Služby.

Svatební obřad

Nejdůležitější část svatebního dne je bezpochyby obřad. Vše musí být perfektně připraveno a zkoordinováno, abyste na moment vstupu do manželství vzpomínali jako na jeden z nejsilnějších a nejkrásnějších okamžiků v životě.

 

Aby vše souznělo v dokonalé harmonii s notnou dávkou elegance, dbám na veškeré detaily:

  • zkoušku obřadu den předem
  • před obřadem musí být o hosty postaráno, proto neopomíjím příjemnou hudbu, dostatek občerstvení a tekutin pro příchozí hosty
  • informovanost hostů o harmonogramu a prostoru
  • zasedací pořádek pro nejbližší
  • osobitý příchod ženicha, svědků, rodičů, družiček a nevěsty
  • kvalitní ozvučení v celém prostoru
  • plynulé a organizované fotografování po obřadu

Svatební den

Mé soukromé motto pro perfektní svatební den je „Od slz dojetí k úsměvům!“

Když se na svatbě prolínají slzy štěstí a dojetí s upřímnou radostí a smíchem, vím, že zásadní část mé mise je splněna na výbornou.

A věřte, že tento krásný a naplňující pocit je jedním z důvodů, proč jsem se vydala dráhou svatební koordinátorky.

 

Co je pro mne nejdůležitější? Upřímná důvěra a společné sympatie se snoubenci. Velikost nebo pojetí svatby jsou čistě jen a jen na Vás.

 

Na úvodním seznámení se sejdeme nad šálkem výborné kávy, kde pozorně poslouchám, vnímám Vaše představy, ptám se a opět poslouchám. Je důležité se dostat do osobní roviny, abychom se mohli blíže poznat.

 

Co následuje dále? Styl Vašeho svatebního dne, styling a design. Připravím pro Vás vizualizaci v podobě moodboardu, vyměníme si nespočet telefonátů, e-mailů i schůzek, připravím scénář a tak dále a tak dále. Ve svatební den jsem s Vámi jak při přípravách, tak po celý svatební den.

A jaké je resumé? Váš jedinečný den plný pohodlí, radosti, úsměvů. O vše se postarám já a Vy si Váš den můžete užít v klidu, obklopeni svými nejbližšími.

 

Křtiny

Od rituálů se v posledních letech upouští stále více a více, což je velká škoda. Křtiny jsou pro mě velice intimním a jedním z nejzásadnějších okamžiků našich životů.

Event

Event managementu se věnuji a za tu dobu jsem své portfolium naplnila bezpočtem konferencí i on-line konferencí, multimediálních show, plesů, galavečerů nebo třeba firemních výročí.

Za tu dobu jsem si ověřila, že profesionální event management vede k posílení brandu, marketingu a PR. 

 

 

 

3D vizualizace

Při plánování eventů se zaměřuji na efektivitu. Osvědčila se mi prezentace pomocí 3D vizualizací, díky kterým dostanete jasnou představu o výsledném efektu a můžete tak bez zbytečných nákladů navíc s návrhem dále pracovat. Vizualizace jsou přehledné a hlavně variabilní.